June 2013

Rozhovor #7 In-MysticFalls

30. june 2013 at 20:09 | CM |  Our Post
Tentokrát přidávám rozhovor s úspěšnou blogerkou Calire z blogu In-MysticFalls :3

CM ~ Ahoj, Claire. Chci ti poděkovat, že jsi souhlasila s tímto rozhovrem. A také ti chci pochválit tvůj blog o TVD, který je opravdu úžasný! :3
Claire ~ Ahoj, nemáš vůbec za co :) To já se divím, že si požádala mě, když na blog.cz je spousta lepších 'blogerů' než jsem já ;D A děkuju ♥
CM ~ Jak dlouho již bloguješ? A jak dlouho jsi již na tomto blogu? :)
Claire ~ Asi rok? nepočítám k tomu tu dobu, kdy jsem měla pár blogů o úplných blbostech, ale nic jako fansite jsem předtím neměla :)
CM ~ Jaké byly tvé začátky? Kolik jsi vlastně měla celkem blogů, pokud si vzpomeneš na počet. :)
Claire ~ Blogů jsem moc neměla, prvně jsem měla asi dva nebo tři, potom mě to přestalo bavit nebo jsem zapomněla hesla ;D dále jsem jednu dobu pomáhala na blogu kamarádky, ale ten nás po pár týdnech také omrzel, a teď mám I-MF a zatím mě to pořád baví :)
CM ~ Proč jsi si založila zrovna blog o TVD?
Claire ~ Tak Vampire Diaries je asi první seriál, který jsem začala pravidelně sledovat a byla jsem na něm dost závislá, neříkám, že teď nejsem, ale předtím jsem moc seriály jako teď nesledovala, postupně přišlo PLL, TWD, SPN a další ale o těch jsem si prostě nějak blog nechtěla udělat. Ze začátku jsem měla ten blog s kámoškou, ale ona moc TVD 'nežrala', tak jsem zůstala sama až doteď a ani to nemám chuť měnit. :)
CM ~ Koho máš z TVD nejraději. Pro většinu je to buď Nina,Candice,Ian nebo Paul. Jak je to u tebe?
Claire ~ Pokud mám brát herce, tak určitě asi Nina, Ian a Joseph. Jelikož ale Joseph jde do TO, tak asi už jenom Ian s Ninou :)
CM ~ A teď ti dám stejnou otázku, na jakou odpovídala Katty. Otázka na tělo. :D Ian nebo Paul?
Claire ~ Určitě Ian ;D né, že bych Paula neměla ráda, ale hned jak jsem začala TVD sledovat tak mi bylo jasno, že Ian je prostě číslo jedna ;D
CM ~ Co pro tebe Nina znamená? Inspiruješ se jí?
Claire ~ Tak určitě je to moje nejoblíbenější herečka, to asi za prvé. Dost ji obdivuju, jaká je, jak se chová ke svým fanouškům, jak se dokáže skoro pořád na ty fotografy usmívat. Nedokážu posoudit, jestli se jí nějak inspiruju, ale asi ani moc ne. :)
CM ~ Tvůj blog se stal opravdu hodně populárním. Počítala jsi s něčím takovým, když jsi s blogem začínala?
Claire ~ Tak nevím zda je opravdu hodně populární' ;D jsou i navštěvovanější, ale rozhodně jsem s tím nikdy nepočítala. Když jsem si blog založila, tak jsem si přála, aby můj blog byl navštěvovaný, protože o čem to je mít blog, na který nikdo nechodí? To by asi nikoho nebavilo dělat blog třeba jenom pro pár desítek lidí, tedy alespoň mě ne. :)
CM ~ Kam se chystáš/te na dovolenou? :) A co máš raději.. dovolenou na pláži, nebo raději poznávání historie atd. :)
Claire ~ Zatím žádnou dovolenou naplánovanou nemám. Tento rok asi zřejmě nikam do zahraniční nepojedu, možná do Chorvatska, ale není to vůbec jisté. Upřednostňuju dovolenou u moře, než třeba chodit po památkách, ale určitě by mi nevadilo jet na dovolenou, jakože na zájezd. :)
CM ~ Děkuji ti za celý blog JessicaAlba a jeho návštěvníky a přeji hodně dalších úspěchů a pevných nervů do další tvé blogové kariéry! :3
Claire ~ Já děkuju za tento rozhovor a že sis vybral zrovna mě! :D

Cena pro narozeninovou párty!

30. june 2013 at 16:12 | CM |  Our Post
Tááák.... tohle je hlavní cena pro vítěze narozeninové párty, který získá nejvíce bodů! :D
Tak snad je to aspoň trošku motivující! Myslím, že je.. ;D tuhle podpiskartu mám doma asi už rok a leží nepoužívaná ve skřínce, takže je mně na nic. :):D

image host image host image host image host

Dávejte si tuto pozvánku pro propagaci narozeninové párty! Díky všem! :3

Jessica Alba shops for a gift basket at Bel Bambini in West Hollywood (29.6.2013)

30. june 2013 at 13:03 | CM |  Candids 2013
Jess byla včera na nákupech v Bel Bambini v západním Hollywoodu a vypadala dokonale! ♥
Ale nejvíc mě dostalo, jak si Jess paparazzi fotili, když tahala bednu a usmívali se...
místo toho, aby jí pomohli! ;D

image host image host image host image host

Jessica Alba arriving at work in Santa Monica (28.6.2013)

30. june 2013 at 12:39 | CM |  Candids 2013
Jessičina firma se přestěhovala do větší budovy a Jess se do ní hned vydala pracovat. Navíc jí to opravdu moc slušelo, zvlášť se mně velice líbí ofina, která Jessice nesmírně sluší a celkově outfit byl moc pěkný. :)

image host image host image host image host

Every business starts with a dream...

30. june 2013 at 11:24 | CM |  Videos
Nové video od firmy The Honest Company. Jess v něm vypadá naprosto skvěle a hrozně roztomile. :)

Blížící se narozeniny blogu...

29. june 2013 at 19:10 | CM |  Our Post
Článek se týká blížících se narozenin blogu, které budou již 12.7.2013. Blog JessicaAlba existuje již 2 roky, neskutečné! Ikdyž jsem na tomto blogu rozhodně ty 2 roky nebyl bez přerušení, tak jsem hrozně rád, že jsem si kdysi o tento blog napsal, jelikož mně bylo této adresy líto. :) A teď bych rád pověděl pár slov o párty na blogu. Párty se bude konat 19.7.2013.... chtěl jsem ji později, ale od 20.7.2013 jsem na dovolené v Chorvatsku. A napadla mě taková věc :D Na blogu budou probíhat soutěže na body a ten, kdo jich získá nejvíce, obdrží za vítězství podpiskartu Seleny Gomez, kterou mám (později hodím fotku) :). Nejsem geniální grafik, a tak by byla tato hlavní cena. Ostatní by obdrželi diplom za účast. :)
Berete takovou cenu? :) Nic jiného mě totiž nenapadá. :DD A zde je pozvánka k párty a byl bych rád, kdyby se jí zúčastnilo co nejvíce lidí :) Pokud si ji dáte pro propagaci na svůj blog, budu jen rád. ;)

Giuliano Bekor [Harper's Bazaar]

29. june 2013 at 12:45 | CM |  Photoshoots 2011
Tento shoot naprosto miluju! :33

image host image host image host image host

Holidays!

28. june 2013 at 14:30 | CM |  Our Post
Tááák... konečně jsou tady dlouho očekávané prázdniny! :3 .... už bylo načase jako! :D Jak Vám dopadlo vysvědčení? Spokojení nebo nespokojení? :D:) Já nejsem nespokojenej, ale ani spokojenej :D Ale myslím, že když na střední nemám 4, tak je to dobré. :D Mám teda celkem dost trojek,
ale základka už střední nikdy nebude a to mě uklidňuje! ;D Také se blíží párty na tomto blogu!
Přesné datum a pozvánku Vám sem dám během příštího týdne. :)* Takže si užívejte prázdnin, jelikož zase pěkně rychle utečou! :(:)

Jessica Alba arriving at her office in Santa Monica (27.6.2013)

28. june 2013 at 13:40 | CM |  Candids 2013
Vypadala úžasně a krásně se smála! :33

image host image host image host image host

Rozhovor #6 DailySmiley

27. june 2013 at 19:00 | CM |  Our Post

Rozhovor s FoXx z blogu o Miley Cyrus... DailySmiley ;)
CM ~ Ahoj, FoXx :) Rád bych tento rozhovor začal pochvalou tvého blogu, který patří mezi nejlepší blogy o Miley Cyrus v celé ČR. Jde vidět, že si na něm dáváš záležet! :) A také bych ti chtěl poděkovat, že jsi s tímto rozhovorem souhlasila, moc jsi mě potěšila. :)
FoXx ~ Ahoj. Děkuji, já upřímně nerada říkám, že je něčí blog nejlepší nebo jeden z těch nejlepších. Hlavní je, aby to blogera bavilo a měl chuť přidávat, protože pokud nemá, tak to podle mě nemá smysl. Dělám blog tak, aby se to líbilo mě a jsem docela perfekcionista, takže mám občas problém, když chci něco přidat nebo předělat a jsem strašně ráda, když najdu nový komentář, ve kterém mi návštěvník chválí třeba design :) Není zač, jsem ráda, že jsi oslovil zrovna mě a také, že jsem potěšila, protože to potěšilo zároveň i mě :)
CM ~ Jak jsi se vlastně k blogování dostala? A jak dlouho již bloguješ?
FoXx ~ Dostala jsem se k tomu, když mi bylo asi devět let (pro představu teď je mi 17). Původně mě k tomu přemluvila kamarádka, která měla tenkrát blog o The Sims a poté jsme si založily jeden společný. Jen tak pro zajímavost, tak pořád ještě existuje a docela se za něj stydím :D
CM ~ Pověděla bys nám něco málo o své blogové minulosti? :)
FoXx ~ V minulosti jsem měla opravdu hodně blogů, myslím, že bych je ani nedokázala spočítat. Většina z nich byla o Miley, takže vlastně ani není divu, že mám blog o ní.
CM ~ Proč jsi se rozhodla mít blog o Miley Cyrus, o kterých je opravdu hodně blogů a je těžké stát se originálním s tímto tématem.
FoXx ~ Původně jsem blog o Miley už vůbec mít nechtěla. Hledala jsem nějakou celebritu, o které by prozatím blog nebyl a původně se naskytla Lady Gaga a poté ještě Kesha. Předtím jsem měla ještě jeden blog o Miley, ale tenkrát jich bylo možná ještě mnohem více, než je jich teď, takže jsem od toho radši upustila. Pak mě ale oslovila adminka z blogu o Miley, kde jsem nějaký čas poté působila a nakonec jsme spolu založily další blog o Miley - možná si ho někteří ještě pamatují. Na tomto blogu jsem poznala tizie* (té v té době jí patřilo dailysmiley) a ta se nakonec rozhodla s blogováním přestat a přenechala mi ds. Nejdříve mě to vůbec nebavilo, koho by taky jo, když máte návštěvnost 2 lidi za den a musíte přidávat úplně všechno od znovu? Nakonec jsem to ale překonala a dailysmiley dnes vypadá tak, jak vypadá. Takže Dailysmiley nebyl původně ani můj blog a kdo by byl řekl, že nakonec stejně u Miley skončím?
Je dost těžké se zrovna u Miley udržet a hodně lidí se mě ptá, jak dokážu takhle rychle přidávat a podobně, myslí si, že tomu věnuji mnohem více času, než bych měla... Prostě mě to baví a o tom by měl blog být. Nechci se do toho nutit a vždy, když objevím někoho, kdo ode mě kopíruje, samozřejmě pak nemám na přidávání chuť. Snažím se být originální a přicházet pořád s něčím novým, ale lidé, kteří si to od tebe vezmou, jsou tu vždy. Někdy mám opravdu chuť skončit, když najdu na nějaké jiné stránce můj přeložený rozhovor nebo třeba okopírovaný design.
CM ~ A teď taková hra na pravdu. :) Byla jsi ráda, když si Miley ostříhala vlasy a obarvila na blond? Nebo tě to naštvalo? :)
FoXx ~ Když jsem to poprvé uviděla, prostě jsem jen několik minut v kuse koukala na monitor s otevřenou pusou. Už jen to, že se tenkrát obarvila na blond bylo dost zásadní a chvíli potom si hned nechala ostříhat vlasy, takže to byl opravdu velký šok. Abych byla upřímná, zaskočilo mě to tak, že jsem zezačátku nevěděla, jestli se mi to líbí a později se mi to ani moc nelíbilo, ale teď se mi její vlasy líbí a chápu ji, proč to udělala. Hodně lidí to kritizuje, ale určitě by jim po chvíli vadilo, kdyby Miley vypadala pořád stejně - měla dlouhé hnědé vlasy a chtěli by změnu, takže si myslím, že udělala dobře.
CM ~ Znamená pro tebe Miley něco víc, než pouze, že je tvoje oblíbená celebrita?
FoXx~ Tohle je docela dost těžká otázka, protože podle mě pro každého, kdo o někom takto bloguje a chce dát ostatním fanouškům informace, něco daná celebrita znamená. Pamatuji si ještě, když fungovaly iheartmiley, xoxo-cyrus, love-cyrus a další skvělé blogy, které jsem tenkrát strašně obdivovala a neskutečně ráda jsem si na nich pročítala informace a přidané novinky. Mám Miley ráda, protože je sama sebou a nemá monotonní hlas. Dokáže pomáhat druhým a nestydí se za to, když vyjádří svůj názor. V hlavě mám tolik nápadů, proč ji mám tolik ráda, ale nějak je nemůžu zformovat do slov. Zakončím to asi tak, že až na tohle období budu třeba za deset let vzpomínat, budu ji mít pořád ráda.
CM ~ Určitě není tajemstvím, že kromě blogování vytváříš také grafiku :) Jaké byly tvé grafické začátky? Hodně nervů? :)
FoXx ~ Zřejmě každý ví, že si sama dělám designy na Dailysmiley a občas také nějaké na jiné blogy. Moje grafické začátky vypadaly asi tak, že jsem si stáhla Photofilter a vytvářela naprosto nesmyslné věci, jako křiklavá pozadí. Ze začátku jsem vůbec nevěděla, jak na to a ani jsem neměla ponětí, co je to Photoshop. Můj první opravdový grafický výtvor byly avatary s Hillary Duff (věřte, že byly opravdu hrozné), se kterými jsem soutěžila v jedné grafické soutěži a nějakým zázrakem získaly docela vysoké hodnocení. To mě motivovalo a začala jsem trochu více tvořit. Upřímně, zezačátku jsem u toho bylo schopná sedět až hodiny (mohlo mi být tak 10?), ale teď už nemám na grafiku zas tolik času a někdy mám mnohem větší nervy, jelikož jsem některé designy schopná předělávat třeba šestkrát.
CM ~ Čemu se ráda kromě blogu věnuješ?
FoXx ~ Čtení, psaní, volejbalu, pečení, koukání na oblíbené filmy a poslední dobou hlavně grafice, ale momentálně sleduji hodně Wimbledon. Bohužel normálně přes školní rok nemám moc času, takže se tomu nemůžu věnovat naplno a někdy bych si prostě jen chtěla sednou a vymyslet třeba knihu, protože jsem si vždy přála být spisovatelkou.

CM ~ Co je tvým největším životním snem? :)
FoXx ~ Jak už jsem řekla v předchozí otázce, vždy jsem chtěla být spisovatelkou, ale jako malá jsem chtěla umět co nejvíce cizích jazyků. Zatím ovládám angličtinu a francouzštinu, v rámci možností také latinu :D V příštím roce k tomu přidám ještě ruštinu a kdo ví, třeba si svůj dětský sen nakonec splním. Svůj největší sen ale prozatím nemám, ale zato mám hromadu těch menších.
CM ~ Chtěl bych ti moc poděkovat, že jsi si našla čas na rozhovor pro návštěvníky blogu JessicaAlba a odpovídala. A přeji hodně úspěchů a radosti do dalšího blogování. Snad tě to jen tak nepřestane bavit! :3
FoXx ~ Jsem ráda, že jsem mohla s něčím takovým přispět a některé otázky bylo docela těžké zodpovědět. Děkuji za přání a snad tady budu opravdu ještě dlouho. Tento rozhovor mě potěšil, protože jsem nečekala, že by někdo chtěl něco takového se mnou udělat, ale užila jsem si to a snad si ho i někdo pročte :D
více zde