About The Honest Company

3. july 2013 at 11:59 | CM |  The Honest Company
Rozhodl jsem se sepsat článek o The HONEST Company, což je Jessičina firma.
The Honest Company je vzniklá značka, která věří, že všichni rodiče by měli mít přístup k bezpečnějším, zdravějším rodinným výrobkům, kvůli kterým by nemuseli vyloupit banku. Rodiče jsou stále více znepokojeni špatně regulovanými chemickými výrobky pro malé děti, které jsou navíc často drahé a nedostupné. Potřeba a touha pro cenově dostupné a netoxické produkty - zvláště o dětské pleny je větší, než kdy jindy. V reakci na tyto mezery na trhu, nabízí firma měsíční předplatnou službu, poskytující odborné výrobky pro děti, skládající se z toho, co máma (rodič) nejvíce potřebuje. "Když jsem se stala matkou, stala jsem se konečně tím člověkem, kterým jsem nyní. Je to ta nejlepší práce na světě. Je to ohromující, ale také jiné. Založili jsme tedy společnost ku pomoci maminek, aby mohly dát svým dětem lepší start do života." Nechala se slyšet Jessica. - více informací naleznete na oficiální internetové stránce HONEST.COM
Jessica napsala o své firmě a svém osobním životě dokonce knihu s názvem "The HONEST Life". Jessica v knize vypráví osobní cestu objevů a odhalí své tipy pro zdravý, elegantní a zábavný život. Nabídne upřímný pohled do svého domu a každodenního života. Poví strategii pro udržení zdravé stravy (s oblíbenými recepty pro rodiny s dětmi) za minimální cenu. Poradí, jak najít osobní styl, jak se zapojit do aktivit s dětmi. Její řešení jsou jednoduchá, elegantní a upřímná. Nabádá k objevení každodenního způsobu, jak žít přirozeně.
- více informací na HONEST.COM/thehonestlife
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Jessica Alba is...

Amazing! :3

Comments

1 FoXx FoXx | Web | 3. july 2013 at 12:39 | React

taky bych chtěla, ale s tím asi nic neuděláme, třeba Miley přijede v rámci tour do Evropy :D

2 Ellie ►kunis-mila.blog.cz/Affs ♥ Ellie ►kunis-mila.blog.cz/Affs ♥ | Web | 3. july 2013 at 12:59 | React

Děkuju, že jsi nám to takhle přiblížil :).. Abych řekla pravdu moc jsem nevěděla o čem její firma je a díky tomuhle jsem aspoň v obraze :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
více zde